Recente vacatures
Home Instead Haaglanden
Westland - Rijswijk
DRT Vloeren
‘s-Hertogenbosch
Home Instead Rotterdam
Rotterdam
Steamz - Jouw recruitment partner
Den Bosch
Weten hoe jouw recruitment slimmer én efficiënter kan?
Niet gevonden wat je zoekt?

Staat jouw vacature er niet tussen? Dat hoeft geen probleem te zijn. Laat ons jouw ambities en wensen weten en we vinden alsnog de match voor jou.

Upload jouw CV

Ons team

Maak kennis met ons leuke team met ieder zijn of haar specialisatie!

Samen bijten we ons vast in iedere procedure en focussen op kwaliteit, onafhankelijk advies en samenwerking. Daarnaast zijn we niet alleen een sparringpartner voor opdrachtgevers, maar ook voor elkaar. Als team zetten we ons dagelijks in om elke procedure tot een succes te maken en om samen tot de beste en meest innovatieve ideeën te komen. En dat zie je terug in ons DNA. 

Het team van Steamz is:

Betrokken: we leveren maatwerk, denken écht mee en werken graag samen onze opdrachtgevers én met elkaar.
   
Transparant: we zijn open, eerlijk en oprecht. Zowel als team als naar onze opdrachtgevers toe. 
   
Enthousiast: we vinden plezier, gezelligheid en positiviteit belangrijk. Niet alleen in ons werk, maar ook daarbuiten.
   
Daadkrachtig:   met onze leergierigheid en ambitie zorgen we ervoor dat we vooruitstrevend zijn. We blijven groeien en onszelf ontwikkelen. 

Profielfoto Bas van Hout

Bas | Oprichter | Denkt in oplossingen
bas@steamz.nl | 06 41 46 45 44
Bekijk vacatures

Hang | Recruiter | Sterk in organiseren
hang@steamz.nl | 06 24 71 48 23
Bekijk vacatures

Fleur | Recruiter | Sterk in organiseren
fleur@steamz.nl06 30 26 83 79 
Bekijk vacatures

Sam | Marketing | Creatieve duizendpoot
sam@steamz.nl | 073 785 03 63

Gabie | Recruiter | Is goed met mensen
gabie@steamz.nl | 06 42 25 48 62
Bekijk vacatures

Koen | Recruiter | Stelt de juiste vragen
koen@steamz.nl06 51 43 44 82
Bekijk vacatures

Wesley | Online marketing | Is goed met data
wesley@steamz.nl | 073 785 03 63
 

Estelle | Marketing | Creatieve duizendpoot
estelle@steamz.nl | 073 785 03 63

Weten hoe jouw recruitment slimmer én efficiënter kan?
Steamz gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.