Facebook pagina Steamz
LinkedIn pagina Steamz
Twitter pagina Steamz
YouTube pagina Steamz
Instagram pagina Steamz

Ons team

Maak kennis met ons leuke team met ieder zijn of haar specialisatie!

Samen bijten we ons vast in iedere procedure en focussen op kwaliteit, onafhankelijk advies en samenwerking. Daarnaast zijn we niet alleen een sparringpartner voor opdrachtgevers, maar ook voor elkaar. Als team zetten we ons dagelijks in om elke procedure tot een succes te maken en om samen tot de beste en meest innovatieve ideeën te komen. En dat zie je terug in ons DNA. 

Het team van Steamz is:

Betrokken: we leveren maatwerk, denken écht mee en werken graag samen onze opdrachtgevers én met elkaar.
   
Transparant: we zijn open, eerlijk en oprecht. Zowel als team als naar onze opdrachtgevers toe. 
   
Enthousiast: we vinden plezier, gezelligheid en positiviteit belangrijk. Niet alleen in ons werk, maar ook daarbuiten.
   
Daadkrachtig:   met onze leergierigheid en ambitie zorgen we ervoor dat we vooruitstrevend zijn. We blijven groeien en onszelf ontwikkelen. 

Profielfoto Bas van Hout

Bas | Oprichter |
Denkt in oplossingen
bas@steamz.nl | 06 41 46 45 44
Bekijk vacatures

Hang | Recruitment Consultant |
Sterk in organiseren
hang@steamz.nl | 06 24 71 48 23
Bekijk vacatures

Evelien | Recruitment Consultant |
Is goed met mensen
evelien@steamz.nl | 06 83 49 48 62
 

Profielfoto-Fleur

Fleur | Recruitment Consultant |
Is goed met mensen
F.kusters@steamz.nl | 06 18 25 88 32
 

Wesley | Online Marketing |
Is goed met data
wesley@steamz.nl | 073 785 03 63

Gabie | Recruitment Consultant |
Is goed met mensen
gabie@steamz.nl | 06 42 25 48 62
Bekijk vacatures

Fleur | Recruitment Consultant | 
Sterk in organiseren
fleur@steamz.nl06 30 26 83 79 
Bekijk vacatures

Casper | Recruitment Consultant |
Is goed met mensen
casper@steamz.nl | 06 83 87 78 90